Gruodžio 15 d. Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro choreografijos mokyklos ,,Nuotaika” auklėtinių koncerte ,,Žiemos pasaka” Vilniaus mokytojų namų didžioji salė buvo sausakimša. Koncerte šoko įvairių amžiaus grupių atlikėjos.

,,Kalėdų belaukiant”
Gruodžio 12 d. šventiniame renginyje dalyvavo mažosios šokėjos, muzikos (dainavimo, pianino, smuiko, gitaros klasės), netradicinio meno/cirko, etninės, dailės ir anglų kalbos moksleiviai.
Daug nuotaikingų ir linksmų akimirkų vaikai patyrė stebėdami Nykštuką, Snieguolę ir renginio pabaigoje atvykusį Kalėdų senelį.

,,Naujamiesčio dienos: Šeimų sekmadienis”
Lapkričio 26 d. Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centras dalyvavo pirmą kartą Menų fabriko ,,Loftas” organizuotame renginyje ,,Naujamiesčio dienos: Šeimų sekmadienis”. Renginio tikslas – supažindinti tėvelius su Naujamiesčio mikrorajone gyvuojančiomis veiklomis vaikams ir jaunimui.
Stende buvo pristatomos Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro veiklos, eksponuojami vaikų sukurti dailės, fotografijos darbai. Scenoje 4 mūsų cirko studijos auklėtiniai atliko individualius numerius ir sulaukė gausių aplodismentų.

„Grand Prix 2017“
Jaunesniųjų klasių Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro choreografijos mokyklos „Nuotaika“ moksleivės lapkričio 11 d. tarptautiniame konkurse „Grand Prix 2017“ Jūrmaloje iškovojo 1-ąją ir 3-ąją prizines vietas!
Sveikiname jaunąsias šokėjas ir jų mokytojas Olgą Tamašauskienę ir Juliją Marazienę!

Konkursas ,,Vilniaus krašto talentai”
Spalio 29 d. Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras organizavo konkursą ,,Vilniaus krašto talentai”. Penkiose kategorijose (vokalinis dainavimas, šokis, deklamavimas, muzikinio kūrinio atlikimas ir originalus pasirodymas) varžėsi 56 dalyviai nuo 3 iki 31 metų.
Originalaus žanro pasirodymų kategorijoje dalyvavo 8 Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro V. Šeršnevienės auklėtiniai: Evelina Gvozdovič, Jaroslav Jagelo, Rafal Kačkan, Lina Krinickytė, Luana Pūraitė, Joana ir Mindaugas Sabaliauskai, Gintaras Žilinskas.
13–17 metų amžiaus kategorijoje geriausiai pasirodė Evelina Gvozdovič. Ji sulaukė gausių aplodismentų, atlikdama žongliravimo kojomis numerį.
Evelinai komisija skyrė 1-os vietos diplomą. Visiems, šauniai pasirodžiusiems dalyviams, buvo įteiktos padėkos ir konkurso figūrėlės.
Pasirodymus vertino komisijos nariai: pirmininkas Z. Levicki, Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro pirmasis smuikas; L. Kiejzik, Lenkų teatro studijos vadovė ir režisierė; E. Šot, Vilniaus rajono savivaldybės Kultūros, sporto ir turizmo skyriaus vedėjas; H. Kasperovič, Liaudies šokių ir dainų ansamblio ,,Zgoda” vadovas; V. Čereška, Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro direktorė.
Tikimės, kad sėkmingai pasirodysime ir finaliniame ,,Vilniaus krašto talentai” konkurso etape, kuris įvyks 2018 m. sausio mėnesį.

(Vilniaus rajono savivaldybės nuotraukos)


Piešinių paroda
Rugsėjo 28 d. Lietuvos vaikų ir jaunimo centre vyko piešinių parodos ,,Mūsų pavasariai” pristatymas. Lietuvos vaikų ir jaunimo centro l.e.p. Meninio ugdymo skyriaus vedėja G. Radzevičiūtė-Maksimovič, tardama įžanginį žodį, pasidžiaugė abiejų centrų bendradarbiavimu ir atkreipė dėmesį į ypatingą mokytojų vaidmenį supažindinant vaikus ir moksleivius su meniniu pasauliu.
Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro direktoriaus pavaduotojas ugdymui E. Urbonavičius padėkojo moksleiviams ir mokytojoms už šią retrospektyvinę ekspoziciją. 
Parodoje eksponuojami pastarojo dešimtmečio vaikų piešiniai. Daugelis autorių jau gerokai paaugo, todėl, žvelgdami į savo kūrinius, su šypsena prisiminė ankstyvuosius meninius ieškojimus, mintyse palygino, kiek daug išmoko užsiėmimų metu ir kiek dar dailės paslapčių teks atskleisti.
Renginio pabaigoje Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro netradicinio meno/cirko auklėtiniai atliko energingus ir spalvingus numerius, kurie buvo palydėti gausiais žiūrovų aplodismentais.

Baigiamieji dailės ir fotografijos darbai
Gegužę žiedais pražysta laukai ir sodai, o Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centre margaspalvėmis tampa sienos ir grindys. Taip nutinka tada, kai vyksta dailės peržiūros ir baigiamųjų darbų pristatymai.
Dailės kūriniai ir keramikos dirbiniai atskleidžia mažųjų ir vyresniųjų moksleivių charakterį, norą savitai perteikti mus supantį pasaulį.
14-mečiai ir 18-mečiai fotografijos auklėtiniai baigiamiesiems darbams drąsiai rinkosi sudėtingas temas. Fotografijose ir fotoknygose atsiskleidė kūrybiškas požiūris, įvairiapusiškas temos plėtojimas, dėmesys detalėms ir atlikimo technikai.

,,Cirkas atvyko!”
Vilniaus Antakalnio vaikų socialinės globos namuose džiaugsmingai buvo pasitikti cirko studijos atlikėjai. Gegužės 18 d. žiūrovai susidomėję stebėjo piratų šėlsmą, ,,ruonio” lankstumą, kirmėliuko Infantino pasirodymą, akrobatinius, žongliravimo ir ekvilibristinius numerius.

Koncertinė popietė
Gegužės 18 d. M. K. Čiurlionio namuose (Savičiaus g. 11) muzikavo Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro fortepijono mokytojos D. Lapienienės ir dainavimo mokytojos J. Sereičikienės mokiniai.
Skambėjo nuotaikingos lietuvių ir užsienio autorių dainos. Jauki koncertinės popietės atmosfera žymaus dailininko ir kompozitoriaus M. K. Čiurlionio namuose ilgam išliks mažųjų atlikėjų ir jų tėvelių atmintyje.

,,Futboliukas renka draugus”
Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro vaikučiai dalyvavo ilgalaikėje masinio užimtumo programoje ,,Sugrąžinkime vaikus į stadionus”, gegužės 18 d. Riešės gimnazijoje vykusiame Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono mokyklų sporto šventėje ,,Futboliukas renka draugus” gausiai susirinko sirgaliai ir ikimokyklinio amžiaus futbolo žaidėjai.
Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro vaikams kartu pasitreniruoti nebuvo galimybių, tačiau tvirta komandinė dvasia, lankantiems netradicinio meno – cirko veiklą, padėjo įmušti ne vieną įvartį.

Draugystės akcija ,,Vaikai – vaikams”
Tai ilgametė tradicija. Festivalio ,,Mes – Vilniaus vaikai” organizatoriai gegužės 11 d. nuvyko į Vilniaus universiteto ligoninės Santaros kliniką ir padovanojo Vilniaus klubų, centrų auklėtinių sukurtus paveikslėlius, keramikos dirbinius mažiesiems ligoniukams su nuoširžiais linkėjimasi greičiau pasveikti.
Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro cirko studija parodė nuotaikingą programą.


Festivalis ,,Mes – Vilniaus vaikai”
Balandžio 26 d.
 Vilniaus vaikų ir jaunimo klube ,,Verdenė” suskambo vaikų balsai. Skambėjo įvairių muzikinių žanrų kūriniai.
Balandžio 27 d. festivalio ,,Mes – Vilniaus vaikai” šokių dienos metu Vilniaus lenkų kultūros namuose temperamentą, plastiką, ritmą ir fizinę ištvermę demonstravo vaikų ir jaunimo klubų ir centrų atlikėjai.
Renginį pradėjo Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro choreografijos mokyklos ,,Nuotaika” auklėtinės.
Gegužės 4 d. vyko teatro ir netradicinių menų dienos Vilniaus kameriniame teatre. Gimnastikos ir cirko artistai suvaidino gražiausius spektaklių epizodus. Visuose festivalio renginiuose aktyviai dalyvavo Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro auklėtiniai.

XII ,,Dainuokime ir muzikuokime drauge”
Kovo 21 d. į Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos salę susirinko gausus būrys žiūrovų. Džiaugiamės ilgamete tradicija ir kasmet gausėjančiu dalyvių skaičiumi. Koncerte dalyvavo M. K. Čiurlionio menų mokyklos, Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro, Vilniaus Algirdo, Ąžuoliuko, Naujosios Vilnios, Karoliniškių muzikos mokyklų atlikėjai, pirmą kartą Tarptautinio bendravimo ir bendradarbiavimo projekte ,,Dainuokime ir muzikuokime drauge” pasirodė Varėnos J. Čiurlionytės menų mokyklos auklėtiniai.

Finalinė daina ,,Aš negaliu sustot dainuot” (muzika A. Stankevičiaus, žodžiai A. Širvinskienės).

VI tarptautinė šokio olimpiada
Kovo 3–5 d. Rygoje VI tarptautinėje šokio olimpiadoje dalyvavo Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro choreografijos mokyklos ,,Nuotaika” auklėtinės. Skirtingose amžiaus grupėse ir daugiau nei 10-yje šokio kategorijų varžėsi 54 kolektyvai.
Choreografijos mokyklai ,,Nuotaika” įteikti net trys pirmųjų vietų diplomai – klasikinio šokio ir neoklasikos nominacijose.


Cirko studijos pasirodymas Kaziuko mugėje
Viena ryškiausių kalendorinių švenčių, turinti ilgametes tradicijas Lietuvos globėjo Šv. Kazimiero mugė Vilniuje vyksta nuo XIX a. Šiemet buvo gausu ne tik prekeivių, bet ir atlikėjų, kuriuos mugės kultūros programos organizatorius – Vilniaus etninės kultūros centras – pakvietė atlikti programas skirtingose Vilniaus vietose.
Kovo 5 d. prie Nacionalinio dramos teatro pasirodė Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro cirko studijos auklėtiniai. Jų atlikti numeriai sulaukė gausių aplodismentų.


Tarpmokyklinis projektas ,,Protų mūšis”
Vasario 22 d. Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro organizuojamame projekte dalyvavo 5–6 klasių mokiniai. Penkios komandos turėjo atsakyti į trijų etapų klausimus.
Pirmąją vietą iškovojo Vilniaus Naujininkų mokyklos komanda ,,Smalsučiai”. Jie surinko daugiausia taškų. Kitų trijų komandų rezultatai buvo vienodi, todėl kapitonams teko atsakyti net į 4 papildomus klausimus ir tik tuomet paaiškėjo dvi prizinės vietos.
Antroji vieta buvo skirta Vilniaus Riešės gimnazijos komandai ,,Sparta”. Trečioji vieta – ,,Eureka”, Vilniaus moksleiveivių kūrybos ir mokymo centras. Į mūsų komandą susibūrė mokiniai, lankantys dailės, gitaros, pianino, cirko ir etninės veiklos užsiėmimus. Ketvirti buvo ,,Mindaugiečiai” (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla) ir penkti – ,,Obuolys” (Vilniaus jaunųjų turistų centras).
Tikimės tokie susitikimai taps gražia tradicija!

Paroda ,,Mūsų pavasariai”
Sausio 26 d. atidaryta retrospektyvinė moksleivių piešinių paroda ,,Mūsų pavasariai” tarpmokykliniame renginyje Riešės gimnazijoje (Beržų g. 2A, Riešė). Renginyje dalyvavo Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro muzikos, baleto auklėtiniai ir Riešės gimnazijos moksleiviai.