Naujienos

Festivalis nuotoliniu būdu

Nuo 2001 m. tradiciškai kas antrus metus Vilniaus vaikų ir jaunimo klubai ir moksleivių namai kviečia visus susipažinti su įstaigų organizuojama kūrybine veikla. Šiais metais dėl pasaulinės pandemijos ir Lietuvoje paskelbto karantino festivalis organizuojamas nuotoliniu būdu. Festivalio ,,Mes – Vilniaus vaikai“ facebook paskyroje, o taip pat ir festivalio dalyvių, įstaigų internetinėse erdvėse bus pateikti vaikų sukurti darbai, vaizdo įrašai.
Prisimename vienos festivalio idėjos autorių žodžius, kurie svarbūs ir aktualūs visuomet: „Vilniaus ateitis – tai dabartiniai Vilniaus vaikai, po pamokų užveriantys mokyklos duris ir skubantys į klubus, moksleivių namus, meno mokyklas piešti, dainuoti, sportuoti, susirasti naujų draugų, siekiantys tyrame vaikystės lange atrasti savąjį pomėgį, pamatyti pasaulio grožį, spalvas, išgirsti garsus, trokštantys susirasti savąją erdvę ir tikslą.“
Jolanta Dambrauskaitė
Vilniaus miesto savivaldybės administracijos
Bendrojo ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė

2020 m. balandžio 28 d. eksponuojami festivalio ,,Mes – Vilniaus vaikai“ facebook paskyroje. 16.00 val. festivalis pristatomas ir atidaromas nuotoliniu būdu, kviečiant visus festivalio dalyvius kartu atlikti festivalio himną.
2020 m. balandžio 30 d. festivalio ,,Mes – Vilniaus vaikai“ facebook paskyroje pateikiama Vilniaus vaikų ir jaunimo klubų ir moksleivių namų mokytojų dailės darbų paroda. Tai – festivalio naujiena. Vilniaus vaikų ir jaunimo klubų asociacija šiais metais sukvietė dailės veiklų mokytojus, dirbančius šiose įstaigose, dalyvauti bendroje parodoje ir pasidžiaugti ne vien auklėtinių pasiekimais, bet ir kolegų kūryba.
2020 m. gegužės 7 d. vyks virtuali festivalio „Šokių diena”, kur nuotaikingiausius ir gražiausius šokius dovanos šokių kolektyvai.
2020 m. gegužės 10 d.  maži ir dideli atlikėjai, muzikantai virtualiu būdu visus džiugins „Muzikos ir dainų dieną”.
2020 m. gegužės 14 d. „Teatro ir netradicinių menų diena”, jos metu bus parodyti įvairaus žanro spektakliai ir mažųjų cirko artistų numeriai.