2021 m.

Konkursas „Margutis bundančioje gamtoje”
Šv. Velykos atnešė šiltą vėją ir džiaugsmą į mūsų širdis! Mūsų mokiniai bei draugai kvietė pasigrožėti savo sukurtais margučiais!
Šiemet sulaukėme kaip niekada daug konkurso dalyvių, pateikusių  kruopščius, kūrybingus ir žaismingus kūrinius. Dalyvių amžius įvairus, nuo 6 m. iki 45+ m.

2020 m.

Pakvietėme vaikus ir bendruomenės narius dalyvauti Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro organizuojatame konkurse „Velykų margutis”. Elektroniniu paštu sulaukėme daug nuotraukų iš įvairių Lietuvos miestų, Vokietijos, Belgijos. Balandžio 20 d. išrinkome meniškiausią, tautiškiausią ir spalvingiausią margutį. Buvo paskirtos ir papildomos nominacijos.

Konkurso laureatų margučiai

..

2019 m.
Balandžio pradžioje paskelbėme konkursą „Velykinis margutis”.
Elektroniniu paštu gavome 65 dalyvių margučių nuotraukų iš Lietuvos, Vokietijos ir Jungtinių Valstijų. Balandžio 24 d. komisija išrinko Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro „Velykų margučio konkurso” laimėtojus trijose amžiaus grupėse: I grupė iki 11 m., II – 12–17 m., III – nuo 18 m.
Saulėtą popietę Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centre vyko margučių ridenimo varžybos.

   

2017 m.
Šv. Velykų proga skelbėme konkursą vaikams ir suaugusiems.
Dalyviai el. paštu siuntė išmargintų kiaušinių nuotraukas iki 2017 m. balandžio 19 d. Laimėtojus išrinkome skirtingose amžiaus grupėse: vaikai iki 11 metų, 11–18 metų moksleiviai ir
asmenys nuo 18 metų (meniškiausias, tautiškiausias ir spalvingiausias margutis). Margučių nuotraukų sulaukėme iš Didžiosios Britanijos, Belgijos ir Lietuvos.