Mokyklinio amžiaus vaikams vasaros stovykla vyko nuo 2019 m. birželio 10 d. iki birželio 21 d.
Įspūdinga Vilniaus kūrybos ir mokymo centro vasaros stovykla moksleiviams. Vaikai aplankė parodas, muziejus, parkus, boulingą, žirgyną, oro uostą, iškylavo gamtoje.

 

 

 

 

 

Vasaros stovykla vyko 2018 m. birželio 4–28 d. Aplankėme planetariumą, žvalgėmės į dangaus kūnus, apžiūrėjome, kur gyvena žirgai, matavomės žokėjų šalmus manieže ir balne apsukome pirmąjį ratą. Sužinojome daug įdomių dalykų ,,Iliuzijų kambariuose”.
Kartais netikėti ir įdomūs objektai būna visai šalia mūsų. Vieną saulėtą rytą stovyklautojai su mokytojomis Gražina Aleksandra Škikūnaitė ir Dalia Lapienienė aplankė Užupį. Ant Vilnelės kranto pagrojo senu fortepijonu, pasiklausė vėjo muzikos, pasižvelgė po mažus ir paslaptingus kiemelius, pakilo Česlovo Milošo laiptais, išbandė sūpynes ir visi kartu pailsėjo ant žolės Kūdrų parke.
Birželio 22 d. apie kino filmų kūrimą Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro stovyklautojams papasakojo kino režisierė Inesa Kurklietytė ir operatorius Algimantas Mikutėnas. Galėjome apžiūrėti kino kūrimui skirtą techniką, o taip pat ir šią vasarą nufilmuotus moksleivių darbus.
Įdomūs profesionalų pasakojimai Audiovizualinių menų industrijos inkubatoriuje ne vienam vaikui sukėlė minčių ateityje plačiau patyrinėti šito magiško pasaulio paslaptis.

2017 m. birželio mėnesį moksleiviai lankė dailės, fotografijos plenerus ir dalyvavo tradicinėje vasaros stovykloje. Aplankėme muziejus, iškylavome po Liepkalnio kalnus, senamiestį

2016 m. birželio mėnesį vyko vasaros stovyklos. Moksleiviai dalyvavo pleneruose, turnyruose, išvykose, edukacinėse programose, įdomiai ir linksmai praleido laiką su bendraamžiais.

Kūrybinės ir pažintinės Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro vasaros stovyklos tapo gražia tradicija.