Naujienos

XIII festivalis „Mes – Vilniaus vaikai”

2024.04.16     

Balandžio 17 d. prasidės XIII Vilniaus miesto vaikų ir jaunimo klubų bei moksleivių namų festivalis „Mes – Vilniaus vaikai“. Balandį ir gegužę Vilniaus mieste šurmuliuos vaikų kūrybinių darbų mugė, netradicinių menų, teatro, šokių bei muzikos dienos, kurios vyks Vilniaus kameriniame teatre, Vilniaus lenkų kultūros namuose, Vaikų ir jaunimo klube „Verdenė“ bei Vilniaus įgulos karininkų ramovėje.
Festivalis „Mes Vilniaus vaikai“ organizuojamas nuo 2001 m. Jo idėja gimė iš noro supažindinti su įstaigų organizuojama kūrybine veikla bei natūralaus poreikio sukurti pakilią nuotaiką ne tik žiūrovams, bet ir festivalio dalyviams.
„Tai kitoks gyvenimas, pulsuojantis idėjomis, šventine nuotaika, organizaciniais rūpesčiais, kuris metams bėgant nuolat keičiasi, tobulėja ir sukviečia kelis šimtus dalyvių bei tūkstančius svečių“ – mintimis apie artėjantį festivalį dalinasi Vilniaus vaikų ir jaunimo klubų asociacijos prezidentė Miroslava Masel. Asociacijos prezidentė taip pat pažymi, jog svarbus festivalio akcentas – draugystės akcija „Vaikai Vaikams“, kurios metu vaikų ir jaunimo klubų bei moksleivių namų ugdytiniai sukurtas dovanėles, piešinius ir koncertinę programą dovanos Vilniaus vaikų globos namų vaikams.
Paminėtina ir tai, jog kiekviena festivalio diena pradedama skambant himnui, kuriam žodžius sukūrė buvęs asociacijos prezidentas Jonas Endrijaitis, o muziką – Viktorija Kalpokaitė.
Kviečiame stebėti ir linksmai praleisti laiką su XIII Vilniaus miesto vaikų ir jaunimo klubų ir moksleivių namų festivaliu „Mes Vilniaus vaikai“.
Festivalio organizatoriai – Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų ir neformalaus užimtumo skyrius ir Vilniaus vaikų ir jaunimo klubų asociacija.
Laukiame Jūsų!